Wytwórnia Pal6 Nagrania w kooperacji z firmą odzieżową B3 Clothes. prezentuje "Żyć, nie umierać", pierwszy singiel zapowiadający album "Outro łódzkiej artystki Lilu. W tym wypadku "singiel" to nie tylko teledysk/cyfrowa publikacja nagrania ale również piękne fizyczne wydanie CD. Wydawnictwo zawiera 6 utworów. Oryginalną wersję "Żyć, nie umierać" wyprodukował Kazzam a za gramofonami stanął Dj DBT. Alternatywne wersje tytułowego utworu skomponowali Stona, LuckyLoop, TrzyBit i Młody (md). Bonusem tego wydawnictwa jest utwór "33 Obroty" w którym z gościnnie pojawia się łódzki raper Zeus.

Singiel będzie do zdobycia w konkursach organizowanych przez Pal6 Nagrania, B3 Clothes. oraz zaprzyjaźnione strony internetowe.

Limitowany nakład, dopracowane wydanie i niedostępność w oficjalnym obiegu sprawia że płyta stanowi gratkę dla kolekcjonerów.

Rapuje bo chce, a nie dlatego, że nie umie śpiewać bo totalnie umie. Rapować zresztą też, co w komplecie jest zjawiskiem w Polsce zupełnie niespotykanym. Siłą rzeczy, jako raperka, potrafi również pisać teksty i jako bezczelna wokalistka niestety posiada umiejętność gry na kilku instrumentach i podstawy kompozycji.

Przez tę bezczelność (a może właśnie dzięki niej) nigdy nie pchała się do popu, chociaż w swoich daleko idących muzycznych eksperymentach potrafiła niebezpiecznie zbliżyć się do tej cienkiej granicy jednocześnie nie przekraczając jej. Wyrosła na hip-hoppie (i jako dzieciak, i jako artystka), ale grzebała też w reggae, r’n’b i kilku gatunkach, które jeszcze nie zostały nazwane i prawdobodobnie nigdy im to nie grozi (nawet w czymś zbliżonym do techno).

Nagrywa od ok. 15stu lat. Przez ten czas zdążyła wydać dwie ‘legalne’ płyty i ok. 5 ‘nielegali’. Współpracowała ze śmietanką polskiego rapu i reggae.

Wielkimi krokami zbliża się premiera ostatniego rapowego krążka Lilki p.t. OUTRO

(fot. Kasia Sawicka)

Słowa: Lilu

Produkcja: Kazzam

Gramofony: Dj DBT

Bas: Marcin "Piroman" Romanowski

TrzyBit Remix

LuckyLoop Remix

Puzon: Grzegorz Olewiński

Skrzypce: Łukasz Kurowski

Młody (md) Remix

Stona Remix

Słowa: Lilu, Zeus

Produkcja: Kazzam

Gramofony: Dj DBT

Projekt okładki i zdjęcia: SewerX | Projekt strony: DotBek